بهداشتی

رهایی از پیری زودرس!

رهایی از پیری زودرس

هر بار که از پیری زودرس صحبت می شود مقصود پیری زودهنگام پوست می باشد. ممکن است بعضی افراد سن زیادی نداشته باشند. اما چون پوست زیبا و شادابی ندارند بیشتر از سن خودشان پیر به نظر می رسند. پس حتما برای شادابی و مراقبت از پوست خود باید برنامه هایی داشته باشید. تا زیبایی و جوانی را به خود هدیه بدهید.

در ادامه با ما همراه باشید تا راه های جوانی دوباره بخشیدن به پوستتان را کامل بهتان معرفی کنیم.

1-عوامل موثر بر پیری زودرس پوست؟!

یکی از عوامل مهم موثر بر پیری زودرس پوست اهمیت ندادن به مراقبت و بهداشت پوست می باشد. پوست انسان مخصوصا پوست صورت به طور مستقیم با هوا و محیط در تماس است. و همین موضوع اگر به آن اهمیت داده نشود ممکن است. به پوست شما آسیب بزند و آن شادابی و زیبایی گذشته خود را نداشته باشد.

از دیگر عوامل پیری صورت مخصوصا برای خانمها استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی فیک و بی کیفیت می باشد. این گونه محصولات به صورت جدی با مواد شیمیایی و مضری که دارند به پوستتان آسیب می رسانند. و ممکن است هرگز آن زیبایی گذشته را نداشته باشد.

سعی کنید همیشه از وسایل آرایشی معتبر و شناخته شده استفاده کنید تا به پوستتان آسیب نرساند و در سن کم دچار پیری زودرس پوست نشوید.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که هر شب قبل از خواب با وسایل پاک کننده آرایشی، آرایش خود را پاک کنید و هرگز با آن نخوابید چون این مواد شیمیایی اگر بیشتر از بیست و چهار ساعت روی پوست بماند جذب پوست و باعث نابودی آن می شود.

2-برای مراقبت از پوستم چه کنم؟!

برای مراقبت از پوستتان چند نکته را باید در نظر بگیرید. که یکی از این نکات استفاده از محصولات مراقبتی پوست می باشد. این محصولات برای انواع مشکلات پوستی و حتی برای جلوگیری از هرگونه تهدیدی برای آسیب به پوستتان وجود دارند و فقط استفاده از محصولات شناخته شده و معتبر را توصیه می کنیم.

از این گونه محصولات می توانیم به اسکراب ها، کرم های ضد جوش و آکنه، کلاژن سازها، آبرسان ها و مرطوب کننده ها و پاک کننده های آرایشی اشاره کرد.

کرم های ضد جوش برای جلوگیری از جوش زدن صورت و حتی برای از بین بردن جوش های صورت وجود دارند و در زیبایی تاثیر زیادی دارند. مهم ترین عواملی که باعث می شود. پوست شما زیبایی خود را از دست بدهد. جوش زدن پوست است پس با یک محصول مناسب می توانید تا حد امکان از آن جلوگیری کنید.

از این میان به آبرسان ها نیز باید توجه زیادی داشته باشید. چراکه یکی از اساسی ترین محصولات لازم برای حفط زیبایی و شادابی پوست می باشند. و همراه این محصول حتما ضد چروک را هم در نظر بگیرید. که پوست خود را از سه عامل مهم پیری یعنی جوش زدن، چین و چروک و خشکی پوست صورت حفظ کنید.

پس سعی کنید محصولات مراقبتی پوست مارک دار و معتبر را بشناسید تا همیشه جوان به نظر برسید.

3-آیا همه محصولات آرایشی برای پوست مضر هستند؟!

باید بدانید که هر وقت از مضرات وسایل آرایشی صحبت می شود. منظور وسایل آرایشی فیک و بی کیفیت می باشد، محصولاتی که تنها ویژگی که دارند ارزان بودن آنهاست اما به چه قیمتی؟! به قیمت از دست دادن زیبایی و سلامت خود!

پس سعی کنید از محصولات آرایشی مارک دار استفاده کنید که آسیبی به پوست شما نمی رسانند. برندهای معتبر بسیار زیادی از وسایل آرایشی وجود دارند که می توانید آنها را بشناسید و با خیال راحتی از آنها استفاده کنید.

با رعایت چند نکته ساده می توانید تمام عمرتان از جوانی پوست خود لذت ببرید پس سعی کنید همیشه از وسایل آرایشی اورجینال استفاده بکنید.

+آیا این محصولات فقط برای جلوگیر از پیری پوست هستند یا برای درمان هم مفید واقع می شوند؟!

واضح است همیشه جلوگیری از پیری راحت تر و آسانتر از درمان آن است اما توجه داشته باشید که این محصولات برای درمان افرادی که به پیری زودرس پوست دچار شده اند کمک بکند و جوانی دوباره پوستتان را به شما هدیه بدهد.

پس توصیه می شود تا حد امکان اگر پوست سالم و زیبایی دارید برای حفظ این زیبایی با استفاده از محصولات با کیفیت مراقبتی اقدامات لازم را انجام بدهید تا دچار افسوس و پشیمانی نشوید و اگر از افرادی هستید که به پوستتان آسیب رسیده اصلا نگران نباشید با استفاده از محصولات مناسب مشکل شما می توانید برای درمان آن اقدام کنید یا حداقل از ادامه داشتن این روند جلوگیری کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *