آرایشی

معایب استفاده از محصولات آرایشی فیک!

معایب استفاده از محصولات آرایشی فیک!

از گذشته تا کنون استفاده از محصولات آرایشی در میان خانم ها وجود داشته است و هر روز استفاده از آنها بیشتر و بیشتر می شود. اما لازم است در مورد آنچه هر روز چند بار از آن استفاده می کنید بیشتر بدانید و از مزایا و معایب آنها اطلاع داشته باشید.

ممکن است بارها برایتان سوال شده باشد که آیا محصولات آرایشی فیک به پوست آسیب می رسانند یا نه؟ آیا برند و کیفیت محصول از اهمیت برخوردار است؟!

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را به صورت کامل از معایب و مزایای استفاده از وسایل آرایشی آشنا کنیم.

1-چرا نباید از وسایل آرایشی غیر اصل استفاده کرد؟!

همان طور که می دانید وسایل آرایشی جزو وسایلی است که خانم ها معمولا هر روز و یا حتی روزی چند بار از آنها استفاده می کنند و به دلیل اینکه به صورت مستقیم با پوست صورت در تماس می باشد و به مدت طولانی روی آن می ماند باید در انتخاب و خریدشان بسیار به دقت عمل کنید.

عمده وسایل آرایشی از ترکیبات مواد شیمیایی ساخته می شوند و اگر در انتخاب خود دقت نکنید و از محصولات غیر اصل استفاده کنید که تنها ویژگی مثبت قیمت پایین آنها می باشد ممکن است در استفاده طولانی مدت آسیب های جدی به پوست صورتتان وارد کند و حتی ممکن است باعث حساسیت های پوستی شود.

هدف استفاده از محصولات آرایشی زیباتر نشان دادن پوست صورت می باشد اما استفاده از محصولات بی کیفیت ممکن است آنقدر به پوستتان آسیب وارد کند که دیگر با هیچ وسایل آرایشی زیبایی اولیه خود را باز نیابد.

2-قیمت بالای محصولات آرایشی اصلی!!

درست است که وسایل آرایشی اصلی نسبت به محصولات فیک از قیمت بالاتری برخوردارند و خریدن آنها کمی مشکل تر باشد اما اکنون محصولات اصلی با قیمت بالاتر استفاده کنید بهتر است از اینکه پس از آسیب رسیدن به پوستتان هزینه های گزاف درمان پوست را بپردازید.

توصیه می شود همیشه از وسایل آرایشی تا حد امکان کم استفاده کنید و در صورت استفاده حتما از محصولات اصلی با برندهای معتبر استفاده نموده . در ضمن موقع پاک کردن آرایش سعی کنید حتما از وسایل بهداشتی و مراقبتی پوست استفاده کنید تا روز به روز زیبایی و شادابی پوستتان شگفت زده تان کند و از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار باشید.

لازم است بدانید که محصولات اصلی با اینکه قیمت بیشتری نسبت به محصولات فیک دارند اما در ترکیبات آنها از ترکیبات شیمیایی مضر برای پوست بسیار کم و یا اصلا استفاده نشده است و باعث آسیب رسیدن به پوستتان نمی شود . بخشی ار محصولا ممکن است کلا در ساخت آنها از ترکیبات شیمیایی استفاده نشده و کاملا گیاهی و طبیعی باشند که استفاده از آنها برای سلامتی پوست مفید می باشد.

توصیه می شود در خرید و انتخاب هر چیزی که به صورت مستقیم با پوست صورت و بدن در تماس باشد دقت زیادی به خرج بدهید این وسایل می تواند وسایل آرایشی و بهداشتی یا لباس و پوشاک باشد . پس سعی کنید زیبایی و سلامتی خود را فدای قیمت پایین اجناس فیک و بی کیفیت نکنید.

معایب استفاده از محصولات آرایشی فیک!

3-من و اطرافیانم همیشه از محصولات فیک استفاده می کنیم و مشکلی نداشته ایم؟!

در کل باید بدانید که مضرات و آسیب های حاصل از محصولات آرایشی فیک احتمالی هستند و ممکن است همه افراد به یک صورت نباشد یا ممکن است در استفاده طولانی مدت باعث انواع بیماری پوستی، حساسیت های پوستی، جوش های صورت، چرب شدن پوست و چین و چروک شدن شود که این آسیب ها متعدد هستند و در افراد مختلف متفاوت است .

ممکن است در بعضی افراد کلا آسیبی به وجود نیاید ولی باز هم نباید به خاطر مقداری پایین تر بودن قیمت اجناس این ریسک را به جان بخرید.

بیشتر افرادی که پوست حساسی دارند پوستشان در برابر مواد شیمیایی واکنش نشان می دهد و امکان دارد حتی با استفاده از وسایل آرایشی اصل و مارک دار هم پوستشان آسیب ببیند و دچار عوارض جانبی شوند پس این افراد باید با تحقیق زیاد و مراجعه به متخصص پوست از وسایل آرایشی های محدودی استفاده نموده تا از زیبایی و شادابی پوستشان مراقبت کنند.

پس در نهایت روشن است که نه تنها در وسایل آرایشی در هر محصول دیگری وسایل فیک و بی کیفیت می تواند مضر و دارای عوارض جانبی باشد. اگر علاوه بر زیبایی به سلامتی و مراقبت از پوست خود نیز اهمیت می دهید نکات ذکر شده را جدی بگیرید و در انتخاب محصولات آرایشی کمی با دقت بیشتر عمل کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *