پس از تحویل سفارش شما به شرکت حمل و نقل ، شماره رهگیری پستی در سیستم ثبت شده و سپس وضعیت سفارش به تکمیل شده تغییر می کند.

پس از ارسال سفارشات وضعیت آن ها به تکمیل شده تغییر کرده و شماره رهگیری مرسوله ، جهت پیگیری های بعدی در داخل سیستم ثبت شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

زدکا همواره سعی دارد تا سفارشات را در سریع ترین زمان ممکن پردازش کرده و برای شما ارسال کند. با این حال گاهی اوقات ممکن است بنابه دلایل مختلف (مانند تاخیر ارسال تامین کننده ، تاخیر تامین کالا و…) پردازش و ارسال سفارشات اندکی بیشتر زمان ببرد. در این حالت لطفا تامل نموده و سفارشات خود را از همین صفحه پیگیری نمایید(توجه داشته باشید که برخی از مراحل سفارش (مانند: پردازش ، بسته بندی و ارسال شده) گاهی به صورت جمعی در سیستم اعمال می شود).

از آنجایی که مرسولات فروشگاه زدکا به صورت انبوه تحویل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می شود ، امکان ذکر جداگانه محتویات هر مرسوله امکان پذیر نبوده و از این جهت ممکن است محتویات ذکر شده در وب سایت پست با سفارش شما مغایرت داشته باشد.

در این صورت سفارش شما در حال پرداخت بوده و یا لغو شده است (همین طور ممکن است شماره موبایل را به درستی وارد نمی کنید).
گاهی اوقات ممکن است در روند ثبت سفارش ، پرداخت ناموفق بوده و وضعیت سفارش به لغو شده تغییر کند. در حالی که پول از حساب شما کسر شده است. در این مواقع در صورتی که پول پس از ۷۲ ساعت به حساب شما بازنگشت می توانید از طریق ارسال تیکت به قسمت تماس با ما و بیان شماره سفارش خود ، موضوع را پیگیر نمایید.

پس از تحویل مرسوله شما به اداره پست جمهوری اسلامی ایران ، وضعیت سفارش به تکمیل شده تغییر کرده و شماره مرسوله پستی در داخل سیستم ثبت می شود.
با وارد کردن شماره ۲۴ رقمی (ش.مرسوله پستی) دریافت شده از این صفحه ، در داخل وب سایت پست (https://tracking.post.ir/) می توانید از آخرین وضعیت مرسوله خود آگاه شوید.

1-ثبت سفارش از جانب شما در وب سایت زدکا (دریافت سفارش)

۲-اطلاع به تامین کننده در صورت نیاز به تامین کالا (پردازش)

۳-آماده سازی و بسته بندی اقلام سفارش (پردازش)

۴-تحویل سفارش به شرکت حمل و نقل (ارسال سفارش)

۵-ثبت شماره رهگیری مرسوله در سیستم (ارسال سفارش)

۶-تحویل مرسوله به شما

لطفا بررسی نمایید که شماره رهگیری مرسوله را به درستی در وب سایت مربوط به همان شرکت حمل و نقل (پست) وارد می نمایید.
در صورتی که با بررسی دوباره ، از نامعتبر بودن شماره رهگیری مرسوله اطمینان پیدا کردید ، می توانید با ارسال یک تیکت به بخش تماس با ما ، همراه با توضیحات و ذکر شماره سفارش ، مسئله را مطرح نمایید.

با استفاده از بخش با وارد کردن شماره موبایلی که با آن ثبت سفارش نموده اید ، می توانید سفارش خود را پیگیری نمایید.

اگر تمامی سفارش های شما با یک شماره موبایل ثبت شده باشد ، با وارد کرده شماره موبایل در قسمت پیگیری سفارشات ، وضعیت آخرین سفارش شما نمایش داده می شود.